Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

"Dobry, zły i brzydki: rozpoznanie celu" -
unikalne szkolenie strzeleckie SWD Komando

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

SWD Komando przygotowało na jesień nowy, unikalny kurs strzelecki dotyczący zachowania się i reagowania na atak w codziennej sytuacji. Autorem programu oraz prowadzącym ponownie jest Sebastian Zima - były operator JW GROM i twórca STORMS. Warto dowiedzieć się więcej o tej inicjatywie!

 

W momencie zagrożenia postawa strzelecka i chwyt broni nie są tak ważne jak to, w jaki sposób zadziałasz. Czy będziesz działał jak wyuczony robot? Nie, w tym momencie wszystkie robotyczne ruchy są nieważne, nie będziesz miał czasu o tym myśleć. Będziesz walczyć o swoje życie lub życie Twoich bliskich. Sytuacje niebezpieczne z bronią w życiu codziennym to nie zawody sportowe ani szkolenie taktyczne. Naszym mottem jest: ZANIM STRZELISZ - ROZPOZNAJ. Zapraszamy na nowe, unikalne szkolenie, które zaskoczy Cię i pokaże ze strzał do człowieka to ostateczność.

 

Specyfika kursu

Szkolenie dotyczyć będzie radzenia sobie podczas sytuacji niebezpiecznych, których Ty lub Twoi bliscy mogą stać się uczestnikami. Przede wszystkim nauczymy Cię rozpoznania celu, zanim oddasz strzał. Pamiętaj, codzienne niebezpieczne sytuacje mogące Cię spotkać, to nie zawody sportowe, gdzie szybkość oddania strzału jest najważniejsza. 

W sytuacjach z życia codziennego dużo ważniejsze jest rozpoznanie celu, wydanie komendy i działanie adekwatne do sytuacji. Zajęcia wykonujemy w ubiorze codziennego funkcjonowania. Pokażemy, że saszetka, nerka, mały plecak też są dobre do skrytego noszenia broni. Dopuszczone jest używanie kabur do skrytego noszenia. Nie używamy sprzętu taktycznego z przyczyn oczywistych. Nikt na co dzień nie chodzi po mieście okulbaczony w ten sprzęt. W zamian chcemy pokazać inne, alternatywne sposoby noszenia broni.

 

Szkolenie dla każdego

Zajęcia są dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój warsztat strzelecko–obronny. Również dla osób, które nie posiadają strzeleckiego doświadczenia. Plan jest prosty - trzy kolejne miesiące to trzy etapy kursu. Spotykamy się raz w miesiącu, by opanować kolejne elementy szkolenia i utrwalać już znane. Pierwszy etap odbędzie się 23 września.  Nie trzeba od razu deklarować udziału we wszystkich etapach. Można spróbować na pierwszym i potem wpisać się na następne. Natomiast dla osób, które zdecydują się wpisać od razu na cały kurs czeka 10% zniżki. Więcej szczegółów na temat programu szkolenia oraz jego przebiegu można dowiedzieć się dzwoniąc pod numer: 509 476 042.

Zapisy na kurs są możliwe poprzez sklep internetowy SWD SHOP: https://shop.swdgym.com/szkolenia-swd-komando/