Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Nadchodzi lato
z SWD!

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

W większości obszarów naszego życia, lato kojarzy się z czasem odpoczynku oraz słodkiej beztroski... I  bardzo dobrze! Taki luźniejszy okres jest potrzebny każdemu. Tym bardziej, że większość z nas ma problemy z właściwym odpoczywaniem. Ale nie należy tego czasu mylić z zupełnym zaniedbaniem się w kwestii zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. Dla nas synonimem lata jest aktywny wypoczynek, dlatego w lipcu i sierpniu będzie się działo równie dużo - a w niektórych obszarach nawet więcej - niż zwykle. Zapraszamy na lato z SWD!  

Lato z SWD rozpocznie się 2 lipca od startu tradycyjnych wakacyjnych naborów! Wakacje to świetny czas, by spróbować czegoś nowego, na co zwykle brakowało czasu - dla wielu osób czymś takim mogą być sporty walki. Właśnie dlatego w lipcu, do każdych zajęć, które można trenować w naszych klubach, wystartuje grupa "nowy nabór", stworzona specjalnie dla osób, które właśnie w wakacje chciałyby rozpocząć treningi. Oczywiście inne grupy w letnim okresie działają normalnie. Wielu z Was pragnie ten luźniejszy czas wykorzystać w pełni i podnieść swoje umiejętności trenując jeszcze mocniej. Zatem bez obaw - będziecie mieli  taką możliwość. Pełny wakacyjny grafik wkrótce pojawi się na naszych stronach. A co poza samymi zajęciami? W SWD Katowice rozpoczniemy od seminarium z Kamilem Jenelem - czołowym europejskim kickboxerem. W Krakowie natomiast na początek klubowe integracyjne ognisko, którym chcemy zamknąć pierwsze półrocze 2018. Będzie okazja powspominać, poplanować następne miesiące i oczywiście jeszcze lepiej się zintegrować. Wakacyjne nabory, seminarium, ognisko - a to dopiero pierwszy tydzień lipca...

W kolejnych tygodniach nie zamierzamy zwalniać! Oczywiście wakacyjne nabory będą działały cały czas, a do tego właściwie w każdym tygodniu będziemy dokładać specjalne wydarzenia. Raz będzie to możliwość wspólnego wyjazdu w góry, by pobiegać; innym razem na przykład kolejne seminarium. Końcówka lipca będzie natomiast stała pod znakiem Letniego obozu SWD w Zakopanem, na który zapisy trwają już od kilku tygodni. 

Po pełnym atrakcji lipcu, przyjdzie sierpień, który powinien dotrzymać mu kroku. Poszczególne sierpniowe wydarzenia będziemy sukcesywnie dodawać do harmonogramu, ale już teraz możemy zapowiedzieć wakacyjną edycję zawodów parterowych i crossfitowych, które w tamtym roku wypadły znakomicie.

Oto daty dotychczas ogłoszonych wydarzeń. Liczcie na to, że będzie ich więcej. Część również tworzona bardzo spontanicznie - w końcu wakacje :) 
 

LATO Z SWD 2018:

- 2 lipca - start Wakacyjnych naborów! (wszystkie kluby)
- 5 lipca - seminarium z Kamilem Jenelem (SWD Katowice)
- 7 lipca - Klubowe ognisko SWD (SWD Kraków)
- 14 lipca - Wakacyjne bieganie z SWD - wspólny wypad na Kudłacze! (SWD Kraków)
- 26-29 lipca - Letni Obóz SWD w Zakopanem! (Wszystkie kluby)
- 25 sierpnia - Wakacyjny Puchar SWD BJJ No Gi 2018 (SWD Kraków)
- 30 sierpnia - Wakacyjne SWD Cross Games 2018 (SWD Kraków)

Jedno jest pewne - nadchodzące lato nie będzie dwumiesięcznym okresem przerwy w treningach i jednego wielkiego karnawału, który sprawi, że później przez kolejne miesiące musicie wracać do formy. Cel jest taki, by na koniec wakacji być w jeszcze lepszej formie niż na ich początku. Drugi cel to dobrze się przy tym wszystkim bawić. Zrobimy wszystko, aby stworzyć Wam jak najwięcej możliwości na realizację obu tych celów jednocześnie :)