Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

"RÓŻNI LUDZIE. JEDNO MIEJSCE." -
nowa kampania promocyjna SWD

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

Październik, już od kilku lat, jest w naszych klubach miesiącem startów jesiennych naborów, ale też - po okresie wakacyjnego odpoczynku i rozprężenia - nieoficjalnym startem nowego sezonu. Wiąże się to zawsze z wprowadzeniem kilku mniejszych lub większych zmian w działaniu klubów oraz stworzeniem nowej kampanii promującej sporty walki jako aktywność dla każdego. Tak jest również w tym roku. Dowiedzcie się więcej na temat naszego nowego promo i kampanii "RÓŻNI LUDZIE. JEDNO MIEJSCE".

RÓŻNI LUDZIE. JEDNO MIEJSCE.

Licealistka, dla której mieszane sztuki walki stały się wielką pasją. Zapracowany księgowy i ojciec, który jednak znajduje czas na poranny boks i kalistenikę. Doktorantka, w której życie sporty walki wprowadzają niezbędną równowagę między ciałem a intelektem. Zawodowy sportowiec, który każdego dnia dąży do doskonałości w niezwykle wymagającej dyscyplinie, jaką jest MMA.

Magda, Łukasz, Natalia i Sebastian, czyli bohaterowie naszego filmu, symbolizują tak naprawdę każdą i każdego z nas. Różnimy się od siebie pod wieloma względami, a jednak równie wiele nas łączy - w tym radość i satysfakcja czerpana z trenowania sportów walki. Łączy nas również wspólne miejsce - Szkoła Walki Drwala.

Chcemy, by kluby SWD były przede wszystkim wspólną sportową przestrzenią. Przestrzenią dostępna dla wszystkich – niezależnie czy ćwiczycie codziennie, czy nie robiliście tego od 20 lat. Przestrzenią, gdzie indywidualnie lub w grupie, bawimy się ruchem, pracujemy nad formą fizyczną, rozwijamy swoje sportowe pasje i walczymy – każdy w swojej własnej, codziennej walce.

Pomysł na tegoroczną kampanię promocyjna narodził się w trakcie codziennych spotkań i rozmów z naszymi klubowiczami, a artystycznego kształtu nabrał dzięki studiu filmowemu Inverted Frame, odpowiedzialnemu za realizację wszystkich materiałów video.

Sporty walki, a w szczególności MMA, cały czas kojarzą się głównie jako sport wyczynowy, który uprawia się w celu zostania zawodowym sportowcem i toczeniu walk w klatce. To oczywiście jedna z możliwości, ale zdecydowanie więcej osób trenuje sporty walki z innych powodów. Obserwując codzienne zmagania na pozór zupełnie różnych osób, z zupełnie różnymi motywacjami, dostrzegamy wiele cech wspólnych w tym jak podchodzicie do treningów, jak się angażujecie, jak wiele wysiłku w nie wkładacie, ale też jak wiele satysfakcji i radości z nich czerpiecie. Nieważne, czy jesteś zawodnikiem, nauczycielką, mechanikiem, panią prezes, czy uczennicą liceum - codzienna walka jaką toczysz w swoim życiu jest taka sama i według nas najlepiej jest to widoczne właśnie na klubowej macie.

Cieszymy się, że nasze kluby stały się miejscem wspólnej walki o bardzo różne - ale równie ważne - cele. Jest to dla nas ogromny powód do dumy, dlatego tworząc nasze nowe video, chcieliśmy szczególną uwagę zwrócić właśnie na różnorodność osób trenujących (lub mogących trenować) sporty walki oraz to, jak ważne są dla nas i jak bardzo doceniamy - Wasze indywidualne zmagania. Wzajemny szacunek i poczucie, że przeżywamy razem coś ciekawego i dobrego, co nas rozwija, usprawnia i daje satysfakcję - tym w największym stopniu są  dla nas sporty walki. Jesteśmy pewni, że dla Was również. 

Dziękujemy naszym klubowiczom, którzy wystąpili w filmie. Mamy nadzieję, że staniecie się motywacją dla wielu innych ludzi, którzy do tej pory myśleli, że są za słabi, za mali, czy z jakiegoś innego powodu nie mogą trenować. Wasze przykłady udowadniają, że sporty walki są dla wszystkich!

✅ We wszystkich naszych klubach wystartowały właśnie nowe grupy początkujące przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć treningi od zupełnych podstaw! Pełna lista tych grup, a także formularz kontaktowy dostępny jest tutaj: https://swdgym.com/nabory/

✅ W naszej ofercie zajęć znajdziecie m.in. sporty walki (MMA, boks, kickboxing, zapasy, BJJ), kalistenikę, gimnastykę, jogę i cross. Więcej o klubie, zajęciach i instruktorach dowiecie się odwiedzając nasz serwiswww.swdgym.com

✅ Kluby SWD są częścią sieci Platinium Fitness Club oraz Smart Gym, a udział we wszystkich naszych zajęciach jest możliwy w ramach posiadanego karnetu do danego klubu lub karty sportowej. W ofercie każdego z klubów, poza zajęciami SWD, znajdziecie także m.in. bogato wyposażone siłownie, strefy cardio, zajęcia fitness i strefy kobiet. Wszystko w jednym miejscu i w cenie jednego karnetu!

Pełna oferta dostępna jest na stronach:
www.fitnessplatinium.pl oraz www.smartgym.club

Lista klubów SWD:
SWD Kraków Plaza (Platinium Fitness Plaza)
SWD Kraków Bratysławska (Platinium Fitness Bratysławska 4)
SWD Katowice (Smart Gym Katowice Wodospady)