Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Różni ludzie, jedno miejsce -
start nowego sezonu w klubach SWD

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

Październik już od wielu lat jest w naszych klubach miesiącem szczególnym. Po okresie wakacyjnego odpoczynku i rozprężenia wszystko wraca do działania na pełnych obrotach. Dla nas wakacje to także czas podsuwania tego, co działo w pierwszej części roku i wielkiego planowania wydarzeń na jego drugą część oraz rok następny. Październik jest właśnie tym miesiącem, w którym plany te zaczynamy wprowadzać w życie. Chcecie się dowiedzieć co dla Was szykujemy? Po prostu czytajcie dalej ;)

Jesienne nowe nabory

Zaczniemy oczywiście od nowych naborów. Przyodę z nowymi sportami najlepiej rozpoczynać od zupełnych podstaw i w towarzystwie osób, które są na podobnym poziomie zaawansowania, dlatego co kilka miesięcy tworzymy zupełnie nowe grupy początkujące dla wszystkich dyscyplin, które możecie u nas trenować. Sporty walki (MMA, boks, zapasy, kickboxing, BJJ), kalistenika, gimnastyka, joga,cross - możecie spróbować wszystkiego i trenować bez ograniczeń. Pamiętajcie też, że w ramach Waszych karnetów możecie koszystać ze wszystkiego, co jest ofercie danego klubu, nie tylko naszych zajęć. Czekają więc na Was także siłownie, strefy cardio, sale fitness, strefy kobiet, sauny, itd. Więcej o nowych grupach dowiecie się tutaj. 

 

Regularne badania i pomiary postępów

Wraz ze startem jesiennych naborów chcemy na stałe wprowadzić również coś, co testowaliśmy w tamtym roku, czyli badania i pomiary postępów w zakresie motoryki oraz ogólnie Waszej  fizycznej formy. Wszystkie chętne osoby, które zamierzają solidnie się do nich przyłożyć, będą mogły wziąć udział w takim darmowym badaniu, by po kilku miesiącach zrobić je ponownie i sprawdzić jak wyglądają te parametry po tym okresie. Sądzimy, że to przydatny dodatek i świtny motywator - szczególnie dla osób, które dopiero zaczynają albo wracają do treningów po dłuższej przerwie. O szczegółach tych pomiarów napiszemy niebawem w osobnym artykule. 

Wizyta Joakima Engberga

Start nowego sezonu drugi rok z rzędu połączymy z tyogdniową wizytą trenera Joakima Engberga - znakomitego szwedzkiego trenera MMA, z którym na stałe współpracujemy w kwestiach szkoleniowych. Joakim odwiedzi nas ponownie, by przez cały tydzień na zamkniętych treningach pracować z całą kadrą naszych trenerów i rozwijać ich warszat instruktorski oraz pomagać naszym zawodnikom w przygotowaniach do walk. To jednak oczywiście nie wszystko - klubowicze również skorzystają z tej wizyty. Popołudniami Joakim będzie powiem pojawiał się w klubie i prowadził zajęcia, które normalnie znajdują się w grafiku. Poniżej lista zajęć potwierdzonych na ten moment:

1 października - SWD Plaza - 18 MMA i 19 MMA

2 października - SWD Katowice - 17 MMA i 18 Boks

3 października - SWD Bratysławska - 18 BJJ i 19 MMA

Natomiast w sobotę, 6 października, trener Joakim poprowadzi specjalne seminarium poświęcone taktyce w walkach MMA. Więcej o tym wydarzeniu możecie dowiedzieć się tutaj. 

 

Rowój serwisu www

Kolejnym dużym celem na najbliższe miesiące będzie dalszy rozwój naszego serwisu www.swdgym.com. Razem z nowymi naborami wystartuje jego anglojęzyczna wersja. Rozwija się także nasz sklep internetowy, gdzie już niedługo dostępna będzie odzież treningowa, a przez który teraz można zapisać się na wspomniane seminarium oraz kupić bilet na Wieczór Walk SWD.

 

Wieczór Walk SWD

No właśnie - Wieczór Walk SWD. Organizacja gali MMA była w naszych planach już dawno temu. To kolejny ważny etap rozwoju marki SWD. Przygotowywaliśmy się do tego krok po kroku - poprzez małe wewnętrzne gale i współtworzenie poprzednich Wieczorów Walk R8. Teraz jesteśmy na to gotowi na Wieczór Walk SWD! Na kanałach Wieczoru Walk cały czas pojawiają się informacje na temat nowych zawodników i tego wszystkiego co dla Was szykujemy. Zapraszamy do ich odwiedzenia. Więcej dowiecie się również z artykułu na naszej stronie.

 

Kolejne wydarzenia na horyzoncie

Gala MMA to oczywiście nie jedyne wydarzenie, które organizujemy w najbliższych miesiącach. Możecie liczyć m.in. na dobrze Wam znane zawody grapplingowe, crossfitowe czy kolejny zimowy obóz. A przecież to tylko kilka najbliższych miesięcy. Nowy rok, który przyjdzie po nich przyniesie kolejną porcję niespodzianek ;)