Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Spróbować czegoś nowego,
czyli wakacyjne nabory!

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

Jeśli w jakiś sposób tłumaczymi sobie, dlaczego nie jesteśmy aktywni fizycznie, to zwykle powodem jest brak czasu. Praca, szkoła, rodzina - są rzeczy ważne i ważniejsze, które często spychają regularną aktywność fizyczną na dalszy plan. Oczywiście można odpowiedzieć, że to wszystko wymówki i tak naprawdę jest to tylko kwestia dobrej organizacji własnego plany dnia. Pewnie jest to prawda, jednak w praktyce każdy z nas wie, jak trudno bywa - w natłoku codziennych spraw - ten plan realizować. W tym momencie na scenie pojawiają się wakacje - okres, który z reguły wprowadza w nasze życie pewne rozprężenie i sprawia, że wolnego czasu pojawia się trochę więcej. Wypada dobrze go spożytkować. My proponujemy oczywiście sporty walki! 

Wakacyjne nabory w klubach SWD startują już 2 lipca. Są to nowe grupy tworzone z myślą o tych osobach, którym do tej pory - z różnych powodów - brakowało czasu na treningi. Jeśli w wakacje będziecie go mieć trochę więcej i szukacie ciekawej i angażującej aktywności fizycznej, to sporty walki będą strzałem w dziesiątkę. Wiele osób ma ciągle spore obawy przed rozpoczęciem treningów. Dotyczą one przede wszystkim tego, że sobie nie poradzicie; że jesteście w zbyt słabej formie fizycznej, by trenować sporty walki i odkładacie rozpoczęcie treningów na później, by do tego czasu wzmocnić się na przykład na siłowni. Tymczasem nowe grupy początkujące, czyli "nowe nabory", to właśnie grupy stworzone z myślą o Was. Zadaniem tych treningów jest właśnie poprawa Waszej ogólnej sprawności i formy fiizycznej. Zaczynamy od zupełnych podstaw, by krok po kroku przygotować swoje ciało do większych obciążeń. Nie trzeba zatem stresować się tym, że nic wcześniej nie trenowaliście. Na zajęciach poznacie wiele takich osób i jest to zupełnie normalne. Oczywiście w grafiku znajdziecie także specjalne zajęcia fizyczne, takie jak kalistenika, cross, czy "siła i wytrzymałość", które pozwolą Wam jeszcze mocniej skupić się na aspektach fizycznych, jeśli czujecie taką potrzebę. Najważniejsze jednak, by spróbować. By na własnej skórze przekonać się, że to nic strasznego, a wręcz przeciwnie - że sporty walki dają ogromną przyjemność i satysfakcję, niezależnie od tego na jakim poziomie jesteśmy. 

Poniżej znajdziecie pełny harmonogram nowych grup, w których można rozpocząć treningi już od 2 lipca i do których można dołączyć w trakcie całych wakacji.   

SWD KRAKÓW PLAZA

MMA NOWY NABÓR


BOKS NOWY NABÓR


KICKBOXING NOWY NABÓR


BJJ NOWY NABÓR

  • 17.00 - wtorek i czwartek - Marcin Krupiczka
  • 21.00 - poniedziałek i środa - Mariusz Białas


KALISTENIKA NOWY NABÓR

 

JOGA NOWY NABÓR

  • 17.00 - wtorek i czwartek oraz 10.00 - sobota - Mariusz Bujak

CROSS INTRO


GIMNASTYKA NOWY NABÓR

 

SWD KRAKÓW BRATYSŁAWSKA

MMA NOWY NABÓR


BOKS NOWY NABÓR

  • 18.00 - poniedziałek i środa - Piotr Motoczyński


KICKBOXING NOWY NABÓR 


BJJ NOWY NABÓR


KALISTENIKA NOWY NABÓR

 

GIMNASTYKA NOWY NABÓR
21.00 - poniedziałek i środa - Adam Skop

 

SWD KATOWICE

MMA NOWY NABÓR


BOKS NOWY NABÓR


KICKBOXING NOWY NABÓR 

  • 21.00 - wtorek i czwartek - Piotr Herman


BJJ NOWY NABÓR


KALISTENIKA NOWY NABÓR

  • 18.00 - poniedziałek i środa - Marek Noga

Jak widzicie, możliwości jest bardzo dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z takimi treningami, proponujemy spróbować różnych zajęć. Poznawanie nowych form ruchu samo w sobie jest czymś ciekawym i przyjemnym. Z czasem Wasze zainteresowanie ukierunkuje się zapewne w stronę konkretnej dyscypliny, którą będziecie chcieli zgłębić bardziej, ale na początku po prostu się tym wszystkim bawcie. Sporty walki, kalistenika, cross - każda aktywność fizyczna ma być przyjemnością i dawać radość. To jest celem naszych zajęć i całych wakacyjnych naborów.