Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Wieczór Walk SWD -
kolejna edycja i jeszcze większe wyzwanie

Autor: Kamil Zawarski
Wszystkie posty autora

Wieczór Walk, czyli wydarzenie, które na stałe wpisało się już w kalendarz krakowskich eventów sportowych doczeka się kolejnej edycji - tym razem już pod nazwą Wieczór Walk SWD. Gala odbędzie się 10 listopada w Małej Hali TAURON Arena Kraków, a bohaterami gali ponownie będą najbardziej perspektywiczni młodzi zawodnicy MMA z Krakowa i południowej Polski. Sprzedaż biletów już ruszyła! 

To już trzecia odsłona gali MMA, która odbędzie się w Małej Hali TAURON Arena Kraków. Poprzednie eventy okazały się dużym sukcesem i udowodniły, że jest w Krakowie publiczność czekająca na tego typu wydarzenia. Kolejna edycja będzie rozwijała to, co zostało już wypracowane przy poprzednich eventach -będzie lokalną galą MMA na europejskim poziomie.

Nie zmienia się miejsce, nie zmienia się także idea stojąca za tym wydarzeniem, a jest nią promocja mieszanych sztuk walki w naszym regionie oraz prezentacja najzdolniejszych młodych zawodników i zawodniczek MMA z Krakowa i południowej Polski. Pragniemy stworzyć jeszcze większą modę na MMA w czysto sportowej odsłonie i sprawić, by takimi wydarzeniami jak nasza gala zainteresowały się nie tylko środowiska sportowe. 

Z opublikowanych do tej pory informacji wiemy, że w walkach zawodowych wystąpią  m.in. Łukasz Stanek, Krystian Blezień, czy Denis Matejko. To oczywiście nie koniec ogłoszeń. Do zawodników z Katowic, Tarnowa i Krakowa dołączą wkrótce kolejni. Kartę wstępną gali stworzą natomiast walki półzawodowe z udziałem najzdolniejszych młodych zawodników Szkoły Walki Drwala, których rywalami będą równie utalentowani reprezentanci klubów z południa Polski. Widzowie zgromadzeni tego dnia w hali ponownie będą świadkami kilkunastu niezwykle wyrównanych i emocjonujących walk MMA na wysokim sportowym poziomie. 

Listopadowa gala będzie wyzwaniem nie tylko dla zawodników, ale także dla całego teamu SWD - tym razem już w pełni odpowiedzialnego za projekt. Traktujemy to jednak jako wejście na kolejny poziom w rozwoju naszej marki. Stworzenie zawodowej gali MMA sygnowanej logiem Szkoły Walki Drwala było naszym marzeniem już kilka lat temu. Krok po kroku - poprzez małe wewnętrzne gale i współtworzenie poprzednich Wieczorów Walk - dotarliśmy do etapy, gdy jesteśmy na to gotowi. Jesteśmy gotowi na Wieczór Walk SWD! 

 

Już teraz możecie kupić bilety na Wieczór Walk SWD poprzez specjalny serwis biletowy na naszej stronie: https://wieczorwalk.swdgym.com/

 

Zapraszamy także do bycia na bieżaco ze wszystkim co związane z galą poprzez nasze media społecznościowe:

www.facebook.com/WieczorWalkSWD/

www.instagram.com/wieczorwalkswd/

 

.