Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Poziomy
instruktorskie

Najważniejszym elementem modelu działania klubów SWD jest w pełni kompetentna, zaangażowana i właściwe wyszkolona kadra instruktorów, nad której doborem i rozwojem czuwa bezpośrednio Tomasz Drwal.

Proces szkolenia stworzony przez właściciela i głównego trenera SWD jest wielopoziomowy i w pełni przygotowuje do prowadzenia zajęć według naszych standardów programowych. W rezultacie nie ma mowy o przypadkowych instruktorach, a każda z osób, która ukończyła szkolenia i prowadzi zajęcia, staje się wizytówką klubu. 

Instruktor SWD to odpowiedzialna i prestiżowa praca. Poza odpowiednimi umiejętnościami i perfekcyjną znajomością technik zawartych w danym programie, dobrego instruktora musi charakteryzować kultura osobista, kumunikatywność, umiejętność dzielenia się swoją wiedzą i przede wszystkim pasja do tego czym się zajmuje. Nad tymi i wieloma innymi elementami pracujemy podczas naszych szkoleń. Gdy zatem rozpoczynacie treningi w nowej grupie lub na nowym poziomie, możecie mieć pewność, że Wasz instruktor jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu i posiada wszelkie wymagane kompetencje, by prowadzić zajęcia na danym poziomie zaawansowania. 

 

Oto jak klasyfikujemy naszych instruktorów i jakie wymagania na dany poziom muszą oni spełnić:

  • POZIOM 1 - Uprawnia do prowadzenia grup NOWY NABÓR i P1. Instruktor ukończył pierwszy poziom szkolenia SWD, zdał wszystkie wymagane egzaminy teoretyczne i test sprawnościowy oraz odbył minimum 3-miesięczny staż instruktorski w jednym z klubów SWD. 
  • POZIOM 2 - Uprawnia do prowadzenia grup NOWY NABÓR, P1, P2. Instruktor ukończył pierwszy i drugi poziom szkolenia SWD, zdał wszystkie wymagane egzaminy teoretyczne i testy sprawnościowe oraz ma za sobą minimum rok pracy jako instruktor SWD Poziom 1, a jego praca i poziom wyszkolenia grup zostały ocenione na bardzo dobre.
  • POZIOM 3 - Uprawnia do prowadzenia grup NOWY NABÓR, P1, P2, P3. Instruktor ukończył wszystkie trzy poziomy szkolenia SWD, zdał wszystkie wymagane egzaminy teoretyczne i testy sprawnościowe oraz ma za sobą minimum dwa lata pracy jako instruktor SWD Poziom 1 i Poziom 2, a jego praca i poziom wyszkolenia grup zostały ocenione na bardzo dobre. Zajęcia P3 są przeznaczone dla osób przygotowujących się do startów w zawodach MMA (walki amatorskie i zawodowe) i mogą je prowadzić tylko najbardziej doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy.