Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

SWD
Zabrze

Drugi klub śląskiego SWD jest to część nowego Smart Gym - Arena Zabrze

Ustaw jako mój klubRezerwuj
SWD Zabrze

Smart Gym - Zabrze Arena
ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze

SWD Zabrze

SWD Zabrze jest najświeższą strefą Szkoły Walki Drwala na Śląsku- mieści się w klubie Smart Gym - Zabrze Arena. Jest czynny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a na powierzchni 3100 m² znajduje się aż 16 stref!

Te strefy to: cardio (100 maszyn), strefa maszyn izotonicznych, strefa maszyn półwolnych (ponad 70 maszyn), strefa wolnych ciężarów, funkcjonalna, core, cross, kobiet, oldschool oraz sala fitness, w której znajduje się 55 stanowisk treningowych.

Z sauny możecie korzystać codziennie:
pon.-pt.: 6:30 – 23:00
sb.-nd.: 8:30 – 23:00

Instruktorem prowadzącym boks i kickboxing jest Marek Noga.

 • Adres: Smart Gym - Zabrze Arena ul. Roosevelta 81, 41-800 Zabrze
 • Telefon: 122002800
 • Godziny otwarcia:

  24h/7

  Godziny pracy Smart Asystentów:

  pon.-pt.: 6:00-1:00

  sob.-niedz.: 8:00-22:00

Harmonogram zajęć

9:00
Boks(Nowy nabór)
Strefa: SWD
55 minut
16:00
Kickboxing(Nowy nabór)
Strefa: SWD
55 minut
17:00
Boks(Nowy nabór)
Strefa: SWD
55 minut
11:00
Kickboxing(Nowy nabór)
Strefa: SWD
55 minut

Zasady

Udział we wszystkich naszych zajęciach jest możliwy w ramach posiadanego karnetu do klubów Smart Gym, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia. Warto również pamiętać, że w ofercie klubu Smart Gym - Zabrze Arena, poza zajęciami SWD, znajdziecie także m.in. bogato wyposażoną siłownię, strefę cardio, strefę kobiet, salę fitness i saunę. Pełna oferta jest dostępna na stronie klubu. Zachęcamy też do odwiedzenia działu pomocy na stronie Smart Gym, gdzie znajdziecie poradnik dla nowych oraz pytania i odpowiedzi.

We wszystkich grupach mogą trenować wyłącznie osoby, które ukończyły 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie prosimy o pojawienie się z rodzicami w celu wypełnienia oświadczenia. 

Do udziału w zajęciach nie są wymagane wcześniejsze zapisy. 

Cennik karnetów

OPEN HALF OPEN (6:00 – 16:00) Karnet 24 h
69 zł 49 zł 19 zł

Ceny podane są za 28 dni

Karnet 24 h ważny jest od momentu pierwszego wejścia do klubu.

Nowi Klienci (oraz Klienci, którzy kupują karnet w innej cenie po przerwaniu ciągłości) zobowiązani są do wniesienia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 19 zł.

Gwarancja stałej ceny oznacza, że cena za Twój karnet nie wzrośnie pod warunkiem utrzymania ciągłości, czyli dokonywania płatności za karnet co 28 dni. Jeśli chcesz ją zachować a planujesz zrobić sobie przerwę w treningach, konieczne jest zawieszenie karnetu.

Z karnetem HALF OPEN możesz trenować w każdym klubie Smart Gym. W ramach tego karnetu możesz wejść do klubu tylko w godzinach 6:00 – 16:00 i trenować w nim tak długo, jak chcesz.

Zawieszenia można dokonać wielokrotnie. Pamiętaj, że zawieszenie dotyczy tylko aktywnego karnetu! Domyślny okres zawieszenia to  4 tygodnie, jednak do ćwiczeń możesz wrócić wcześniej – nie zmienia to jednak ceny. Zawiesić karnet możesz logując się na swoje konto przez stronę www lub kiosk multimedialny w klubie.

Karnet można zakupić i przedłużać przez system internetowy na stronie Smart Gym.

Trenerzy

Czekamy na Ciebie