Skip to main content

LETNI OBÓZ SWD 26-29 LIPCAZobacz

Wiosenne Nabory

W klubach SWD!

Wiosenne Nabory w klubach SWD!

Zapraszamy od 9.04 do 30.04

Idzie wiosna! A jeśli wiosna, to także wiosenne nabory w Szkole Walki Drwala! Już od 9 kwietnia ruszają zupełnie nowe grupy początkujące dla osób, które chcą rozpocząć właśnie treningi. Po raz pierwszy zapraszamy na nasze zajęcia nie tylko do klubów w Krakowie (SWD Plaza w Platinium Fitness Plaza oraz SWD Bratysławska w Platinium Fitness Bratysławska 4), ale także do Katowic (SWD Katowice w Smart Gym Katowice Wodospady)!

Trening od Podstaw

Nowe nabory to możliwość rozpoczęcia treningów od zupełnych podstaw. W ofercie każdego z klubów znajdują się m.in. MMA, boks, kickboxing, zapasy, BJJ, kalistenika oraz 'siła i wytrzymałość', a w klubie w Plazie także osobna strefa cross!

Sami zdecydujecie w jakiej grupie i pod okiem jakiego trenera czujecie się najlepiej oraz jakie treningi dają Wam największą satysfakcję!

Pamiętajcie, że nasze zajęcia wliczone są w cenę karnetu open do danych klubów. Karnet ten poza zajęciami swd obejmuje także siłownię, saunę i resztę atrakcji klubów! akceptujemy także karty sportowe!

Oto pełna lista grup dla nowych osób:

SWD KRAKÓW PLAZA

MMA NOWY NABÓR


BOKS NOWY NABÓR


KICKBOXING NOWY NABÓR


ZAPASY NOWY NABÓR 


BJJ NOWY NABÓR


KALISTENIKA NOWY NABÓR


CROSS INTRO


GIMNASTYKA NOWY NABÓR

SWD KRAKÓW BRATYSŁAWSKA

MMA NOWY NABÓR


BOKS NOWY NABÓR


KICKBOXING NOWY NABÓR 


ZAPASY NOWY NABÓR


BJJ NOWY NABÓR


KALISTENIKA NOWY NABÓR

SWD KATOWICE

Klub Smart Gym Wodospady, gdzie mieści się nasza strefa został dopiero otwarty i wszystkie zajęcia są przeznaczone dla początkujących. Pełny grafik znajdziecie tutaj: SWD Katowice

Zapytaj nas o zajęcia