Skip to main content

ODZIEŻ PIT BULL WEST COAST I PAKIETY TRENINGÓW JUŻ NA SWD SHOP!SPRAWDŹ

Treningi
Personalne

Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? A może mimo systematycznych wizyt na siłowni nie widzisz pożądanych efektów? Nie przepadasz za zajęciami grupowymi, w trakcie których jesteś tylko jednym z trenujących? Odpowiedzią na Twoje oczekiwania jest trening personalny. 

Trening personalny wyróżnia się indywidualnym podejściem do ćwiczącego. Program treningowy dostosowany jest do Twoich potrzeb, kondycji fizycznej, stanu zdrowia, jak i celów, które chcesz osiągnąć. Ćwiczysz pod czujnym okiem trenera, który monitoruje Twoje postępy i modyfikuje program w zależności od aktualnej formy. Masz pewność, że wszystko, co robisz, jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla Twojego organizmu. Stały kontakt z trenerem sprawia, że rośnie Twoja motywacja i chęć do regularnych ćwiczeń. Nie opuszczasz zajęć, więc i nie niwelujesz rezultatów wykonanych już treningów. Otrzymujesz również profesjonalne wskazówki dotyczące diety, co pozwala dodatkowo podnieść efektywność treningu.

Prywatne treningi sportów walki i przygotowania fizycznego

Fascynują Cię sztuki walki? Szkoła Walki Drwala daje możliwość rozpoczęcia przygody z MMA i innymi sportami walki lub szlifowania posiadanych już umiejętności. Podczas treningów nie tylko poznasz elementy kickboxingu, boksu, brazylijskiego jiu-jitsu czy zapasów, ale popracujesz również nad swoją sprawnością, zwinnością i kondycją fizyczną. Nauczysz się najważniejszych zasad i technik, w tym umiejętności walki w stójce, parterze i klinczu. Jeśli natomiast najbardziej zależy Ci na poprawie formy fizycznej, możesz trenować tylko elementy z zakresu zajęć przygotowania fizycznego - a więć m.in. kalisteniki, gimnastyki, "Siły i wytrzymałości" - oraz cross fitnessu.  

Najlepsze rozwiązanie dla początkujących

Trening personalny to najlepsze rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają sportową przygodę lub wracają do niej po dłuższej przerwie. Zadbamy o to, byś we właściwym dla siebie tempie budował lub budowała swoją formę i sprawność. Ty wybierasz trenera, który będzie z Tobą pracował. Możesz też oczywiście zasięgnąć naszej rady. Klikając w poniższy link dowiesz się podstawowych informacji o wszystkich trenerach, którzy są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ Z KIM MOŻESZ TRENOWAĆ I WYBIERZ SWOJEGO OPIEKUNA!

Zapisy przyjmowane są poprzez email: info@swdgym.com